Pizza Kraków Dębniki

Każdego dnia przygotowujemy świeżą, pełną potencjału smakowego pizzę, by mieszkańcy m.in. dzielnicy Dębniki i okolic mogli poczuć się jak na wakacjach w Neapolu czy Wenecji. Jeśli marzy Ci się pizza w Dębnikach, a także przystawki, tortille i pozostałe specjały z naszego menu, trafią one do Twojego domu lub pracy w niezwykle szybkim tempie. Dokładamy starań, aby każde złożone zamówienie zrealizować w jak najkrótszym czasie, a dostawy realizujemy sprawnie i bez opóźnień.

Jeżeli chcesz sprawdzić, czy w naszej pizzerii przewidujemy dowóz na wybrany przez Ciebie adres, wpisz go w formularz dostępny na naszej stronie https://www.thepizza.pl/dostawa. Regularnie przygotowujemy akcje promocyjne, które pozwolą Ci sięgnąć po nowe, niezapomniane doznania smakowe.

Jaka pizza na 100% okaże się strzałem w dziesiątkę?

W naszej pizzerii każda pizza zapewnia różne walory smakowe. W zależności od Twojego gustu możesz zamówić pizzę mięsną, wegetariańską, nisko kaloryczną lub skomponowaną według własnego uznania. Szef Kuchni Poleca Pizzę Black Pizza na nietypowym czarnym cieście z boczkiem, czerwoną cebulą, pomidorkami koktajlowymi, pepperoni. Najlepiej jednak sam wybierz coś dla siebie. Znasz swój gust kulinarny i na pewno znajdziesz w naszym menu coś dla siebie. Zapraszamy.
jedzenie na telefon dbniki