Pizza z dowozem na kazimierz

Ekspresowa dostawa pizzy

Pizzeria The Pizza od niedawna uruchomiła dowóz pizzy także na dzielnicę Kazimierz. Jesteśmy zlokalizowani bardzo blisko tej dzielnicy i dostawa zajmuje nam maksymalnie 30 minut. Jeżeli mieszkasz w Krakowie na dzielnicy Kazimierz, nasza oferta jest skierowana idealnie dla Ciebie.

Polecane pizze w naszej pizzerii

Specjalnie dla was nasz szef kuchni przygotował coś specjalnego - Pizzę Black Pizza. Jest to oryginalna pizza według naszego przepisu. Serwowana jest na czarnym cieście z sosem bbq, mozzarellą, boczkiem, czerwoną cebulą, pomidorkami koktajlowymi, pepperoni, oregano. W żadnej pizzerii w Krakowie nie znajdziecie takiej pizzy. Dodatkowo jeżeli złożysz zamówienie powyżej 100 zł, dostaniesz rabat w wysokości 10%. Spiesz się taka promocja może się już nie powtórzyć!
pizza kazimierz

Jak zamówić pizzę na Kazimierz?

Wystarczy wybrać z naszego menu zakładkę Menu - Krowodrza lub złożyć zamówienie bezpośrednio na stronie WWW: https://www.thepizza.pl/restauracja/the-pizza-lubelska-2. Wybierz swoją ulubioną pizzę, podaj adres dostawy, metodę płatności i oczekuj na dostawę. Już tylko parę chwil dzieli Cię od skosztowania naszej wyjątkowej pizzy. Zapraszamy do składania zamówień.