Szukasz Pizzerii w Mistrzejowicach?

Znalazłeś! Zamów Pizzę w The Pizza

Jeśli nie masz zbyt dużo czasu na przygotowywanie posiłków, oferta Pizzerii The Pizza powinna być dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Serwujemy pizzę wyłącznie z najlepszych, oryginalnych produktów. Nasi kucharze codziennie dokładają wszelkich starań, żeby pizza smakowała i była zdrowa. Pizzę można zamówić bezpośrednio w lokalu, jak i zamówić z dowozem. Obsługujemy m.in dzielnicę Krakowa Mistrzejowice.

Najpopularniejsza Pizza w naszym lokalu

Z naszych statystyk jednoznacznie wynika, że prym wśród pizz wiedzie Pizza Ricotte E Parma. Jest to pizza z sosem śmietanowym, serem mozzarellą, liśćmi bazylii, serem ricotta, szynką parmeńską. Równie dużą popularnością cieszy się Pizza Cztery Mięsa z sosem pomidorowym, pepperoni, salami, szynką i mięsem wieprzowo - wołowym. To prawdziwa uczta dla mięsożerców. Te lub inne pizze można zamówić, klikając w poniższy obrazek. Zapraszamy na prawdziwą ucztę!
pizza mistrzejowice

Jak zamówić pizzę na Mistrzejowice?

Wybierz z naszego menu zakładkę Menu - Czyżyny lub złóż zamówienie bezpośrednio na stronie WWW: https://www.thepizza.pl/restauracja/the-pizza-krakow. Wybierz pizzę, na jaką masz ochotę, adres dostawy, metodę płatności i oczekuj na dostarczenie pizzy. Nasza Pizzeria znajduje się przy ulicy Orlińskiego, czyli w samym sercu Mistrzejowic. Dostawa zajmie dosłownie chwilę. Zapraszamy do składania zamówień.