Chcesz zamówić pizzę na podgórze?

Skorzystaj z naszej oferty!

Mieszkasz na Podgórzu w Krakowie i zastanawiasz się, gdzie można zjeść tanio i smacznie? A może jesteś tutaj przejazdem? Dobrym wyborem będzie nasza Pizzeria The Pizza. Sprawdzi się idealnie na rodzinny obiad, spotkanie z przyjaciółmi. Nasza pizza przygotowywana jest zgodnie z unikatową recepturą. Ma wyrazisty smak i niepowtarzalny aromat. Cenią ją nasi dotychczasowi klienci m.in. z dzielnicy Podgórze.

Specjalny rabat dla wszystkich mieszkańców Podgórza

Nasza pizzeria cieszy się szczególną popularnością we wtorki. Dlatego też dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną promocję. Zamów pizzę we wtorek, a każdą drugą pizzę dostaniesz z 50% rabatem. Jeszcze Ci mało? Ok. Dodatkowo do każdego zamówienia powyżej 60 zł napój 0,85 l za symboliczną złotówkę. Takiej oferty nie można przegapić!

Polecamy Nowość - Pizzę Napoletana

Jedną z naszych nowości w menu jest Pizza Napoletana. Jest to lekka pizza z sosem pomidorowym, serem mozzarella, liściem bazylii, pomidorkami koktajlowymi, białą mozzarellą, oliwą z oliwek, oregano. Sprawdzi się dla osób będących na diecie i ceniących sobie zdrowe jedzenie. Aby zamówić, kliknij poniższy obrazek i wybierz z naszego menu tę lub inną pizzę.
pizza podgrze

Pizza na telefon

Pizza najlepiej smakuje Ci w domu? Nie przepadasz za tłokiem panującym w pizzeriach? To da się rozwiązać. Złóż zamówienie telefonicznie pod numerem telefonu: 577 200 927. Możesz także złożyć zamówienie online na swoim telefonie. Przejdź na stronę WWW: https://www.thepizza.pl/restauracja/the-pizza-krakow-krakow i wybierz coś dla siebie. To takie proste. Zapraszamy.