Pizza Kraków Prądnik

Prądnik Czerwony to dzielnica Krakowa, położona na północ od centrum Krakowa. Liczba mieszkańców to około 40 tys. ludzi. Sąsiaduje z Prądnikiem Białym liczącym ponad 69 tysięcy mieszkańców. Tak duża liczba mieszkańców skłoniła nas do zapewnienia dostawy pizzy na obie te dzielnice Krakowa. Prądnik Czerwony i Prądnik Biały to dzielnice, które dobrze znamy i często kursujemy tutaj z naszą pizzą.

Stwórz własną pizzę i zamów dowóz na Prądnik

Każdy z nas ma swoje ulubione składniki, które bezapelacyjnie muszą się znaleźć na pizzy. W naszej pizzerii możesz skomponować własną pizzę o następujących rozmiarach:
  • 30 cm
  • 40 cm
  • 50 cm
Możesz wybrać także ciasto: tradycyjne, grube, albo czarne. Możesz także wybrać pizzę pół na pół. W takim przypadku możesz zasmakować dwóch rodzajów pizzy przy jednym zamówieniu. Jest to idealna możliwość dla osób, które nie mogą się zdecydować na jeden smak pizzy. W ten sposób możesz mieć np. zarówno pizzę wegetariańską jak i z mięsem. Jedyne co musisz zrobić to przejść do naszego menu i złożyć zamówienie.
pizza prdnik

Napiwek dla kierowcy dowożącego pizzę na Prądnik Biały i Czerwony

Jeżeli masz na to ochotę, możesz docenić naszych kierowców poprzez napiwek. Składając zamówienie i wybierając płatność online, dodaj do zamówienia opcję napiwek. To tak niewiele, a jak dużo znaczy dla naszych dostawców.